závod plný zážitků

Dog Epic

Chceš zažít závod, na který nezapomeneš? Chceš získat vzpomínky, které rozsvítí i ten nejšedivější den? Chceš prožít tři dny, které budou pekelně bolet, ale při vzpomínce na ně se začneš smát? Tak se přihlas na Dog Epic!

4 etapy

Dog Epic je víkendový etapový závod. Začíná v pátek večerní etapou, která měří 4 km. Následovat bude sobotní dopolední etapa, která už bude o něco delší a nabídne rovinaté rychlé úseky i závěrečné stoupání. Sobotu zakončíme pod noční oblohou. Svítit nám bude jen měsíc, hvězdy, ohně v cíli (a čelovky). Společná party po doběhu je samozřejmostí.

Poslední etapa bude královská (královsky krásná i náročná), měřit bude asi 12 km a zavede nás na několik jizerskohorských kopců. Postará se o to, že na Dog Epic jen tak nezapomenete.

Dog Epic nebude jednoduchý, přesto naším cílem zůstává, aby byl dosažitelný pro každého pejskaře. Samozřejmostí jsou co nejbezpečnější tratě pro psy s naprostým minimem asfaltových úseků.

Jizerské hory

Dog Epic se poběží v krásném prostředí Jizerských hor. Startovat, dobíhat, spát, jíst, pít a bavit se budeme na jednom jediném místě. Díky tomu budeme mít čas na své psy, sami na sebe i na své kamarády. Na Dog Epic poběží čas naším vlastním tempem.

Závod týmů

Canicross je týmový sport. Vždy v tom běžíte společně se svým čtyřnohým parťákem, ale Dog Epic není “jen” o tom. Je i o setkání s dalšími canicrossaři a o kamarádství s nimi. Přihlášení závodníci proto mohou (ale nemusí) utvořit čtyřčlenné týmy. Závod týmů je důležitá součást Dog Epic a týmy proto tvoří samostatnou kategorii závodu. Registrace do týmové soutěže je zdarma.

Výsledky týmové soutěže jsou dány součtem časů všech členů týmu ze všech 4 etap. Nejnižší součet vyhrává.Všichni členové týmu musí absolvovat všechny 4 etapy.

Pokud chceš běžet týmovou soutěž a nemáš parťáky, dej nám vědět na info@dogepic.cz, pokusíme si ti tým zařídit!